Про зміну ширини прикордонної смуги

Розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації "Про зміну ширини прикордонної смуги" №842 від 05.11.2018

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

05 листопада 2018 року                   м. Вінниця                                                № 842

                                                                                                               

Про зміну ширини прикордонної смуги

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27липня 1998 року № 1147 «Про прикордонний режим», подання Адміністрації Державної прикордонної служби України від 30 травня 2018 року № 0.22-5217/0/6-18 «Про зміну ширини прикордонної смуги в межах Вінницької області»: 

 

  1. Змінити ширину прикордонної смуги в межах області вздовж державного кордону на його сухопутних ділянках та вздовж берегів прикордонних річок (р. Дністер), озер та інших водойм, у межах територій селищних і сільських рад, прилеглих до державного кордону, встановивши її ширину до десяти кілометрів від лінії державного кордону в глиб території України, але не меншою від ширини смуги місцевості, що розташована в межах від лінії державного кордону до лінії прикордонних інженерних споруджень, відповідно до схеми проходження тилової межі прикордонної смуги в контрольованих прикордонних районах Вінницької області, що додається.

 

  1. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з гро-мадськістю облдержадміністрації (Василюк С.М.) спільно з головами Крижопільської (Панчук В.І.), Піщанської (Крижанівський О.І.), Могилів-Подільської (Китасюк О.І.), Ямпільської (Вдовцов М.М.) райдержадмі-ністрацій до 20 листопада 2018 року забезпечити висвітлення у місцевих засобах масової інформації повідомлення  щодо зміни ширини прикордонної смуги.

 

  1. Управлінню дорожнього господарства облдержадміністрації (Бабій О.В.), державному підприємству «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» (Костенко В.В.), службі автомобільних доріг у Вінницькій області (Корольчук І.Є.) за участю Могилів-Подільського прикордонного загону імені Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України до 30 листопада 2018 року переглянути встановлення відповідних дорожніх знаків відповідно до меж прикордонної смуги, визначених цим розпорядженням.

  

  1. Структурним підрозділам облдержадміністрації, державному підприємству «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області», райдержадміністраціям, територіальним органам центральних органів виконавчої влади, зазначених у пунктах 2, 3 цього розпорядження, поінформувати Департамент цивільного захисту облдержадміністрації   про стан виконання заходів, визначених цим розпорядженням, до 05 грудня 2018 року для подальшого узагальнення та інформування облдержадмі-ністрації до 20 грудня 2018 року.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Гижка А.П.

 

 Голова обласної державної

          адміністрації                                                                           В. КОРОВІЙ

 

Завантажити карту

Завідувач сектора

 КОВАЛЬ Олена Петрівна

Адреса: 24600, смт Крижопіль,

вул. Героїв України, 68,

Телефон: (04340) 2-10-83

E-mail: krz_czorvpo@vin.gov.ua

Статистика відвідувань

Перегляди статей
4860485
 

© Крижопільська районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

смт Крижопіль, вул. Героїв України 61 Тел. (04340) 2 14 63, Тел.факс (04340) 2 27 95, email: rda_kryzh@vin.gov.ua